Akende pesu, klaasfassaadide ja akenaraamide puhastamine

Akende pesu, klaasfassaadide ja akenaraamide puhastamine Tallinnas.

Puhas ja läbipaistev aken loob oluliselt parema sisekliima teie kodus ja ülejäänud ruumides. Akende ja klaaspindade puhastamine nii, et ka kuivatusjäljed kaovad annab tunnistust korralikust ja professionaalsest koristusest ja puhastusest.
Lisaks akende pesule ja klaaspindade puhastamisele tuleb pesta puhtaks ka aknapaled, aknalauad ja aknaraamid, mis pikendab akende eluiga oluliselt. Remondijärgne puhastus eeldab, et teostatakse akendele ja akna ümbruses asuvate pindade süvapuhastus, kuna remondijäägid, milleks on värviplekid, õli, vaha, tsemendi, jne. tuleks puhastada spetsiaalsete kemikaalide, aparatuuriga ja väljaõppinud personali poolt, et mitte rikkuda aknaid.

Akendele sadestuv mustus tuleks sealt eemaldada vähemalt 4 korda aastas, seejuures ka talvekuudel. Vastavalt soovile teeb Pihlakas Puhastus meeskond teile graafiku, millal aknaid ja klaaspindu igaaastaselt kõige otstarbekam puhastada oleks. Puhastuse tihedus oleneb suuresti ka asukohast. Kesklinna ja suuremate teede ääres asuvaid aknaid ja klaaspindu soovitame pesta vähemalt iga 2 kuu tagant.

Puhastame ka kõrghoonete ankaid ja klaaspindu, kus on vaja kasutada täiendavaid turvameetmeid nagu, lifte, tõstukeid ja spersiaalseid rakiseid.

Kõrghoonete akende, klaaspindade ja fassaadide puhastamisel on Pihlakas Pihastusel väljaõpetatud erimeeskond.

Saame teile abiks olla akende pesul, klaaspindade ja fassaadide puhastamisel nii Tallinnas, kui suuremate objektide puhul mujal Eestis.

Küsi hinnapakkumist