Linoleumpõrandate puhastamine

Linoleumpõrandate puhastamine

Linoleumpõrandate puhastamine

Linoleumpõrandad on vastupidavad ja kergesti hooldatavad. Siin on mõned näpunäited nende eest hoolitsemiseks:

Koristage lekked koheselt: Linoleum on veekindel, kuid siiski on oluline lekked koheselt koristada, et vältida kahjustusi või plekke.

Pühkige või imege tolmuimejaga regulaarselt: mustus ja liivad võivad linoleumpõrandate pinda kriimustada, mistõttu on oluline neid regulaarselt pühkida või tolmuimejaga puhastada. Pinna kriimustamise vältimiseks kasutage pehmete harjastega harja või vaakumkinnitust.

Kasutage pH-neutraalset puhastusvahendit: vältige tugevate kemikaalide või abrasiivsete puhastusvahendite kasutamist linoleumpõrandatel. Selle asemel kasutage pinna puhastamiseks neutraalset pH-taset ja niisket moppi. Vältige liigse vee kasutamist, kuna linoleum on veekahjustuste suhtes kalduvus.

Vältige kõrgeid kontsi: kõrged kontsad võivad jätta linoleumpõrandatele kriimustusi ja kriimustusi. Julgustage inimesi linoleumpõrandal kõndides jalanõusid ära võtma või kandma pehme tallaga kingi.

Kasutage kaitsepadjakesi: asetage kaitsepadjad raske mööbli alla, et vältida kriimustusi ja mõlke.

Vaha või tihenda põrand: Linoleumpõrandaid saab pinna kaitsmiseks ja välimuse parandamiseks vahatada või tihendada. Vaha või hermeetiku pealekandmisel ja hooldamisel järgige tootja juhiseid.

Järgides neid näpunäiteid, saate hoida oma linoleumpõrandate suurepärase väljanägemise aastaid.

Kui aga linoleumpõrand vajab juba põhjalikumat pesu, siis võtke meiega ühendust siin.