Epopõranda hooldus

Epopõrandate hooldus

Epopõranda hooldus. Epopõrand on oma vastupidavuse, plekkide ja kemikaalide vastupidavuse ning lihtsa hoolduse tõttu populaarne valik äri- ja tööstuskeskkondades.

Siin on mõned näpunäited epopõrandate eest hoolitsemiseks:

Regulaarne puhastamine: Parim viis epoksiidpõrandate hooldamiseks on seda korrapäraselt puhastada pehmete harjastega harja või tolmumopiga, et eemaldada mustus, praht või praht, mis võib pinda kriimustada. Peksuvarrastega tolmuimejaid tuleks vältida, kuna need võivad pinda kahjustada.

Lekked: kõik lekked tuleb kohe paberrätiku või puhta kuiva lapiga ära koristada. Järelevalveta jätmisel võivad lekked tungida läbi epoksiidi pinna ja põhjustada raskesti eemaldatavaid plekke.

Pühkige põrandat aeg-ajalt pehme seebilahuse ja sooja veega. Tugevaid kemikaale ja abrasiivseid puhastusvahendeid tuleks vältida, kuna need võivad epopinda kahjustada.

Ennetavad meetmed: epoksiidpõranda kriimustuste või mõlkide vältimiseks tuleb raskeid seadmeid või mööblit liigutada ettevaatlikult, kasutades mööbli liugureid või kaitsematte.

Remont: Kui epoksiidi pinnal tekib kahjustusi, tuleb see edasiste kahjustuste vältimiseks kiiresti parandada. Epoksiidi remondikomplektid on saadaval enamikus hästivarustatud kauplustes.

Järgides neid lihtsaid samme, saate hoida oma epopõrandad puhtad, läikivad ja hästi hooldatud mitmeid aastaid.

Kuid, kui igapäevane epopõranda pesu enam tulemust ei anna, siis on vajalik tellida epopõranda süvapesu siit.

Lühike video kuidas epopõrandaid igapäevaselt puhastada.