Parketi ja laudpõranda õlitamine

Parketi ja laudpõranda õlitamine

Parketi ja laudpõranda õlitamine

Parketi ja laudpõranda õlitamine. Põranda õlitamine versus põranda lakkimine annab eelise alati põranda õlitamine. Põranda õlitamise eelis lakkimise ees on, et säilib puit ja parkettpõranda naturaalne välimus ja tekstuur. Samuti ei karda õlitatud põrand mustust ega vett. Lakikiht aga jääb tehislikuna jala ja puidu vahele. Ka hakkavad kohe esimesest päevast lakki rikkuma liivaterad, mis jalatsitega sisse kantakse, kingakontsad ja lemmikloomad, ka ei saa teha lakitud põrandale kohtparandusi. kahjustuste parandamiseks tuleb kogu põrand uuesti üle lakkida. Sellepärast soovitab Pihlakas Puhastus põranda lakkimisele, põranda õlitamist.
Puit- ja parkettpõranda hooldust ei soovitata kliendil iseseisvalt ette võtta, sest valesti tegutsedes võib hinnalise puitpõranda hoopis jäädavalt rikkuda.
Pihlakas Puhastuse poolt teostatud põranda õlitamisel hõõrutakse põrandasse piisab kogus õli, mis muudab põrandapinna kulumis- ja veekindlaks andes õlitatud põrandale siidja läike.

Pihlakas Pihastus saab teile abiks olla järgnevate põranda õlitamise teenuste juures: puitpõranda õlitamine, laudpõranda õlitamine, parkettpõranda õlitamine.

Küsi hinnapakkumist

Põrandate õlitamiseks kasutame ka Osmo õlisid.

Põrandate õlitamine