Nahk ja pehme mööbli puhastus

Nahk ja pehme mööbli ehk tekstiilmööbli puhastus

pehme mööbli pesu nahkmööbli puhastus

Pehme mööbli pesu. Nahkmööbli puhastus

Mööbel on üks peamine igapäevases kasutuses olev ese nii kontoris, kui kodus. Mööblit kasutatakse igapäevaselt ja aastaringselt. Seetõttu on ka mööbel üks enim pesu ja puhastust vajavaid objekte kontoris või kodus.
Tavapärased kodukeemia tooted ei võimalda kogu mustust mööblilt kätte saada. Laudade toolide ja muu mööbli puhastusel tuleb lähtuda mööbli eripärast ja kasutatud kangastest. Pihlakas Puhastus teostab teie määrdunud mööblile sügavpesu, mis jätab kogu mööbli edaspidi lihtsamalt puhastatavaks ja pikendab mööbli eluiga. Pehme mööbel eeldab oma pealispinnast lähtuvalt spetsiifilist puhastust. Sügavpestud pehme mööbel peab kuivama kuni 24h, enne kui mööbel jälle igapäevasesse kasutusse võtta. Sama kuivamise aega soovitame ka nahkmööblile. Nahkmööbli ja pehme mööbli pesu toimub teie kontoris või kodus kohapeal. Kasutatavad kemikaalid on ohutud nii loomadele, kui inimestele.

Nahk ja pehme mööbli puhastus

Nahk ja pehme mööbli puhastus

Nahkmööbli puhastusel tuleb valid puhastuse meetod määrdumise astmest ning plekkide päritolu silmaspidades. Nahkmööbli puhastusel ei soovita kasutada katseeksitus meetodit, sest eelnevaid puhastamisel tekkinud vigu on tagantjärele nahkpindadelt kätte saada raske või isegi võimatu. Alati soovitame pöörduda nahkmööbli puhastamiseks spetsialistide poole. Pihlakas Puhastus aitab teid erinevate nahatüüpidest mööbli puhastamisel ja pesul.

 

Küsi hinnapakkumist!