Vaipkatete ja vaipade pesu

Vaipkatete, vaipade, põrandakatete puhastus

Vaipkatete ja vaipade puhastus, Pihlakas Puhastus pakub vaipade keemilist märgpesu, kui ka kuivpuhastust. Büroo, kontori ja ka kodus kasutatakse valdavalt põrandal vaipkatteid ja vaipu, siis on ka need ühed suuremad mustuse kolded siseruumides. Vaipa ei ole hea lasta üleliia määrduda. Vaipu tuleb pesta vähemalt 1 kord kuus, mis tagab vaiba pikaealisuse ja esteelilise väljanägemise. Mustus kulutab kiudusid ning paakunud mustuse eemaldamine on alati raskem. Mustal ja määrdunud vaibal esineb ebameeldiv lõhn, plekke ja käiguradasid. Sellisel juhul ei anna tulemust vaiba tavapärane tolmuimejaga puhastamine, mis võib olukorra veelgi hullemaks teha, vaid tuleb kasutada vaiba keemilist töötlemist ja märgpesu. Olenevalt vaiba määrdumise astmest ja plekkidest tuleb valida õige meetod ja kemikaalid vaipkatte puhastamiseks. Kõik Pihlakas Puhastus kasutatavad kemikaalid ja meetodid on ohutud nii vaipadele, kui inimestele ja loomadele.
Pihlakas Puhastus tutvub alati enne vaipkatte puhastust vaiba valmistaja antud kasutusjuhendiga.
Pihlakas Puhastus puhastab vaipkatteid ja vaipu teie kodus, kontoris kohapeal. Vaiba pesule peab järgnema 24 h kuivamise periood, mil vaibal ei käida.

Pihlakas Puhastus puhastab alljärgnevaid vaipu ja vaipkatteid:
Kaltsuvaip, kootud, mustriga vaip, läbikootud Wilton vaip, rüiuvaibap, narmasvaip, pabervaip, täisvillane käsitöövaip, tšuudi vaip, polüamiidist (nailon) vaip, polüpropüleen vaip, jne.
Pihlakas Puhastuse on oma pikaealiseks koostööpartneriks valinud Coca Cola Plaza, Kino Kosmos, Riigikogu.

Küsi hinnapakkumist

Üks näide väga määrdunud vaipa puhastusest

Määrdunud vaiba pesu